خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

سرمربی تیم بوکس آبادان: قهرمانی در مسابقات بین‌المللی حق‌مان بود

  سرمربی تیم بوکس آبادان گفت: کسب عنوان قهرمانی مسابقات بین‌المللی حق‌مان بود.

   به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، کوروش مولایی پس از قهرمانی تیمش در مسابقات بین المللی شکست حصر آبادان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از زحمات تمام بوکسورهای تیمم تشکر می‌کنم. آن ها با تلاش‌شان باعث شدند تا تیم آبادان به قهرمانی برسد؛ این قهرمانی حق تیم آبادان بود.

   وی بیان کرد: این قهرمانی را به تک تک مردم آبادان و روح استاد جمشید نیک روش تقدیم می کنم. ما با حمایت تماشاگران‌مان به قهرمانی رسیدیم. ما وعده قهرمانی را به مردم خونگرم آبادانی و همچنین مسوولان داده بودیم و خدا را شکر با همت اعضای تیم، این مهم محقق شد و ثابت کردیم، حرف مان با عمل مان یکی است.

   سرمربی تیم بوکس آبادان در ادامه گفت: ما در هفت وزن فینالیست داشتیم و اتفاقاتی مانند مصدومیت باعث شد که نتوانیم در تمام هفت وزن به مدال طلا برسیم. در کل تیم آبادان نمایش قابل قبولی داشت.

   وی افزود: حسین خضیربحری از تیم ما در وزن 64 کیلوگرم، بهترین نمایش را در تمام مسابقات این دوره داشت و امیدوارم به تیم‌ملی راه پیدا کند.

   مولایی با بیان این که مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد، عنوان کرد: حضور تیم‌هایی مانند قزاقستان، پاکستان و سوریه به کیفیت این مسابقات جلوه خاصی داد. در تمام مسابقات نیز شاهد رقابت های تنگاتنگی بودیم و از همان شب اول رقابت ها مشخص بود که برای رسیدن به قهرمانی راه سختی در پیش داریم.

   وی با اشاره به آماده شدن بازیکنان آبادانی برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور، گفت: بوکسورهای آبادانی می توانند در این رقابت ها هم نمایش و عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

   سرمربی تیم بوکس آبادان در پایان عنوان کرد: اگر اردوی تیم‌ملی قبل از آغاز مسابقات قهرمانی کشور برگزار شود، حداقل پنج آبادانی به اردوی تیم‌ملی دعوت خواهند یافت.

   به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی شکست حصر آبادان از یکم تا چهارم مهرماه در سالن ولیعصر مجموعه ورزشی مرحوم پرویز دهداری برگزار شد.

  انتهاي پیام


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : قهرمانی ,مسابقات ,آبادان ,رقابت ,تمام ,بوآبادان ,اردوی تیم‌ملی ,مسابقات قهرمانی ,تمام مسابقات ,
  سرمربی تیم بوکس آبادان: قهرمانی در مسابقات بین‌المللی حق‌مان بود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر